Vchodové dvere do bytových domov

O produkte

Čas, keď sa bytové domy pýšili plastovými dverami sú preč. Zákazník dnes požaduje kvalitu, estetiku a bezpečnosť pred vandalmi a vplyvmi počasia, ktorú bez pochýb zabezpečia naše oceľové dvere.

Výhody produktu

Reprezentatívny dizajn, odolnosť voči vlámaniu, dlhá životnosť, profily vyrobené laserovým zváraním, s bezkonkurenčnými technickými vlastnosťami, taká je oceľ.    

Oceľ je voľbou vysokej kvality spomedzi možného výberu materiálov pre vchodové dvere do bytových domov. Oceľ je obľúbená pre svoje vlastnosti, krásu ultratenkých, odľahčených a  precíznych švajčiarskych profilov JANSEN, s vysokou kvalitou opracovania. Oceľ neprekonateľná pre jej dlhú životnosť, nízku tepelnú rozťažnosť a vysokú odolnosť voči vandalizmu.

Naša spoločnosť zrealizovala už niekoľko tisíc kvalitných a bezpečných vchodových dverí do bytových panelových domov, do spoločných priestorov v bytových domoch, do pivníc a garáží. Jedinečný estetický dizajn spĺňa predstavy aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Špičková a praxou preverená technológia povrchových úprav predurčuje naše výrobky na dlhodobé a bezproblémové užívanie.

Spoľahlivé technologické riešenie ochrany voči korózii našich vchodových dverí

 • všetky výrobky zinkujeme
 • výrobky povrchovo upravujeme práškovou farbou, vypaľovanou pri cca 200 st. Celzia, v odtieni  zvolenom zo vzorkovníka RAL
 • všetky dutiny sú vystriekané polymérovým voskom
 • nami vyrábané vchodové dvere sú navrhované tak, aby spĺňali kritérium vysokej životnosti a funkčnosti, náročné požiadavky na komfort obsluhy, bezpečnosť, estetickú stránku, na odolnosť voči vandalizmu a poveternostným vplyvom
 • pri oceľových dverách do bytových domov používame farebnú úpravu, kde si zákazník vyberie z farebnej škály RAL.

Predstavujeme vám materiály, z ktorých vyrábame vchodové dvere do bytových domov

 • profilový systém JANSEN; JANSEN ECONOMY, JANISOL, systém oceľových profilov pre konštrukcie dverí. Systém obzvlášť vhodný pre objekty s veľkým verejným využitím. Určený pre vchodové dvere do bytových domov, kde je vysoká záťaž užívania

 • JANISOL ARTE; predstavujú štíhle, pevné a odľahčené profily určené predovšetkým  pre výplne otvorov do exteriéru. Spĺňajú náročné tepelnoizolačné normy, je ich možné osadiť aj izolačnými trojsklami a tým docieliť koeficient tepelného odporu Uw pod 1,0 W (m2K).  Profily Janisol Arte sú jedinečnou voľbou pri rekonštrukcii už existujúcich domov. Sú výnimočne vhodné pre rustikálne objekty, či už priemyselné alebo historické, kultúrne pamiatky, divadlá, kostoly, múzeá. Spĺňajú požiadavku na všetky typy otvárania, bočné, dvojkrídlové, spodné, horné, výklopné a pivotové, okná a dvere otvárajúce sa smerom dovnútra alebo von. Jedná sa o jedinečné projektové riešenia, ktoré dotvárajú rozsah uplatnenia pre túto sériu oceľových profilov.

 • JANISOL ART15, exkluzívny elegantný profilový systém, s modernými typmi otvárania, umožňuje neobmedzenú voľnosť a široké využitie, či už v priemyselnom, klasickom alebo rustikálnom dizajne. Je určený predovšetkým pre interiérové výplne otvorov (dvere, predeľovacie steny) ale je možné ho použiť aj pre exteriérové výplne v prípadoch, kde postačujú chladné profily. Dá sa z nich vytvoriť dokonalý priestor, odzrkadľujúci váš individuálny životný štýl.

 • protipožiarne profily,  schválený typ profilov JANSEN; radou FIRE; sú štíhle, pevné a odľahčené protipožiarne profily JANSEN, bezpečnosť v prípade požiaru tu má najvyššiu prioritu,  JANSEN FIRE spĺňajú všetky súčasné protipožiarne normy; od EV15 až po EI260 (260 minút)

 

Vyberte si z ponuky možných povrchových úprav profilov JANSEN

 • povrch leštený
 • povrch brúsený
 • povrch pieskovaný

Vchodové dvere do bytových domov vyrobíme podľa požiadavky buď plné - nepriehľadné alebo kombinované s výplňou - oceľový rám a bezpečnostné VSG dvojsklo alebo bezpečnostné VSG trojsklo.

Vchodové dvere do bytových domov montujeme väčšinou aj s príslušenstvom. Jednotný dodávateľ dverí a príslušenstva je zárukou pre bezproblémový chod a servis. Bežným, dnes už asi neodmysliteľným príslušenstvom dverí do obytných domov sú schránkové boxy a prístupový, komunikačný systém.

Naše projektové riešenia dverí s príslušenstvom obsahujú optimalizovanú zostavu komponentov zľadených do funkčného celku.  

Schránkové boxy

Pergoly a markizy

Prístupové systémy

Komunikačné telefóny

Kamerové systémy

Vykonávame búracie aj murárske práce. Zrealizujeme pre vás všetky kroky od zamerania, návrhu až po finálnu montáž. Dodávka našich dverí do obytných domov je realizáciou "na mieru" a "na kľúč". Zabezpečujeme pravidelný komplexný servis vchodových dverí do bytových domov a príslušenstva.