Kamerový systém v bytovom dome

O produkte

Kamerový systém pomáha vašej bezpečnosti. Patrí medzi účinný systém určený na ochranu majetku. Bezpečnostné kamery pomáhajú pri objasňovaní totožnosti páchateľa a k objasneniu nežiadúcich situácií v monitorovanej zóne.

Kamerový systém slúži ako záruka vašej bezpečnosti. Veľmi žiadaným doplnkom k zabezpečeniu bytových domov, firiem, skladov, pivníc sú kvalitné kamerové systémy. Kamerový systém chráni majetok proti zlodejom, vandalom a sprejerom. Dnes je takýto systém ochrany bežný a cenovo dostupný takmer pre každého. Komplexne vám zabezpečíme montáž, konfiguráciu, samotný návrh, voľbu kamerového systému tak, aby bol pre vás čo najviac spoľahlivý, efektívny, s maximálnou živitnosťou a s bezproblémovým chodom.

Postup pri riešení návrhu kamerových systémov začína obhliadkou na mieste a presným zaznamenaním priestoru ktorý má byť monitorovaný.

V závislosti s tým navrhujeme kamerový systém

 • interiérových kamier
 • exteriérových kamier, s vyhrievaním - pre zamedzenie skreslenia obrazu a zníženia kvality záznamu
 • kombinácia extriérových a interiérových kamier

Kamery montujeme výhradne plnofarebné s vysokým rozlíšením - štandardne HD. V prípade požiadavky aj s vyšším rozlíšením. Všetky kamery majú nočné prisvietenie IR.

Kamery sú spravidla napájané iba z jedného zdroja to znamená, že nie je potrebné inštalovať samostatný rozvod eklektického prúdu.

Súčasťou kamerového systému je aj médium na nahrávanie a prehrávanie záznamov. Zvykneme ho doplniť o záložný zdroj. Celý systém dodávame v bezpečnostných skrinkách.

Výhody nami montovaných kamerových systémov

 1. pamäťové médiá volíme podľa počtu kamier a požiadaviek zákazníka na dľžku času pre uchovávanie uložených dát
 2. ukladanie dát na pevný disk v časovej slučke s tým , že nový záznam premazáva najstarší
 3. kamery umožňujú  snímanie iba pri zaznamenaní pohybu, čo šetrí miesto na disku a zároveň poukazuje iba na relevantné záznamy
 4. pre prehrávanie záznamov v štandarde dodávame s celým príslušenstvom (napr. monitor, myš)
 5. v prípade potreby je možné médium pripojiť na Internet a umožniť tak prehrávanie z akéhokoľvek miesta na svete
 6. montáž kamerového systému je ideálne kombinovať s kvalitným prístupovým systémom
 7. montujeme výhradne kamery a médiá renomovaných značiek tak, aby skutočne plnili svoj účel - rozpoznanie tváre, ECV, a pod.
 8. dodávané kamery výhradne vo vyhotovení antivandal, čiže sú v bezpečnostných krytoch z keramického skla.
 9. vyznačuje sa jednoduchou inštaláciou a obsluhou

Správny výber bezpečnostnej kamery alebo celého kamerového systému je veľmi dôležitý pre vás ale aj pre vašu bezpečnosť. Pokiaľ si zvolíte nekvalitný bezpečnostný systém je veľkým predpokladom, že váš objekt nebude dostatočne chránený. Správnym kamerovým systémom máte istotu že váš dom, firma alebo záhrada je 100% chránená.