Schránkove boxy

O produkte

Kvalita boxov vyrábaných v našej spoločnosti zodpovedá vysokým nárokom zákazníkov. Preto sú už 20 rokov nami vyvíjané schránkové boxy navrhované a vyrábané tak, aby spĺňali kritérium náročnosti a bezpečnosti.

Výhody produktu

Kvalita výrobkov vyrábaných v našej spoločnosti zodpovedá vysokým nárokom zákazníkov. Preto sú nami navrhnuté schránkové boxy vyrábané tak, aby spĺňali kritérium životnosti viac ako 35 rokov, náročnosti zákazníka na komfort obsluhy, bezpečnosti a odolnosti voči vandalizmu a poveternostným vplyvom.

Schránkové boxy montujeme do vlastných vchodových dverí alebo zádverí a dodávame na zákazku našim odberateľom.

Morgan Steel je jediný výrobca v EU schránkových boxov s prerušeným tepelným mostom. Naše schránkové boxy sú odolné voči poveternostným vplyvom. Antikorový materiál je odolný svojimi základnými vlastnosťami, oceľové schránkové boxy sú odolné tým, že sú vyrobené z pozinkovaného plechu a následnou povrchovou úpravou práškovou vypaľovanou farbou zo vzorkovníka RAL.

Schránkové boxy sú určené pre exteriér aj interiér. Exteriérové sú vtedy, ak sa vkladanie deje z vonkajšej strany objektu a vyberanie z vnútornej strany. Môžeme ho zabudovať do vchodových dverí, do plášťa budovy alebo namontovať do plastových, drevených a hliníkových dverí dodatočne.

Interiérové sú vtedy ak vkladanie a vyberanie je z čelnej strany objektu. Takéto sú vhodné pre použitie vo veľkých administratívnych budovách. Je možné umiestniť ich aj napríklad na stojan do priestoru.

Všetky nami vyrobené schránkové boxy osádzame výhradne našimi listovými vhodmi.

Dvierka sú osadené závesmi vlastnej výroby. Sú vyhotovené zo zinkovej zliatiny s antikorovým čapom, pričom sa dajú otvárať buď pravostranne alebo ľavostranne, podľa požiadavky zákazníka.

Zámky v schránkových boxoch sú výlučne celokovové aj s jadrom (žiadne plasty).

Modely poštových schránok, ich možnosti a variabilné riešenia, záleží na vás, čo si určíte, aký počet radov a počet stĺpcov.

Veľkosť priečinku je A4+ (formát časopisu).

Vďaka inovatívnej konštrukcii boxov a použitiu vysokokvalitných materiálov cez boxy nepremŕza a neprefukuje.

Ponúkame možnosť výroby laminovaných menoviek, podľa vašej predlohy obsahu a voľby z možných typov písma.