Späť na zoznam
31. marec 2021
Blog

Využitie Janisolu Arte a Jansen Art'15

Rekonštrukcia priemyselných budov a ochrana historických budov a kultúrnych objektov nadobúdajú čoraz väčší význam.

Vlaková stanica, múzeum, divadlo, kostol , knižnica, banka,  ambasády sú často prevádzkované v historických budovách, kde je vysoká záťaž a preto je veľmi dôležité tieto objekty chrániť a zachovať ich v čo možno najviac pôvodnom stave.   

Séria profilov Janisol Arte bola špeciálne vyvinutá na renováciu priemyselných a podkrovných zasklení, ako aj na okná v pamiatkovo chránených budovách. Typické, štíhle zasklenie je možné takmer dokonale zrenovovať  pomocou extrémne tenkých, tepelne izolovaných profilov.

Janisol Arte je preto prvou voľbou pri rekonštrukcii existujúcich historických budov. Popri známych typoch otvárania okien: bočné, dvojkrídlové, spodné, horné alebo projektované horné okná pre okná otvárajúce sa smerom dovnútra alebo von, môžeme teraz ponúknuť nové riešenie okien, zasklených stien a dverí. Jedná sa o projektové riešenie, ktoré dotvára rozsah pre túto sériu oceľových profilov.

Jansen Art'15 je výsledkom niekoľkých rokov spolupráce s najlepšími európskymi architektmi. Pri uvádzaní do života skutočne ide o projekty, ktoré sú plánované do detailov a  tej najlepšej kvality.

Art'15 používajú svetoví dizajnéri . ART 15 je  exkluzívnym prírastkom k týmto elegantným profilovým systémom aj  pre súkromné interiéry.

Oceľové systém profily ART15 určujú novú dimenziu v oblasti rekonštrukcie historických dverí, okenných fasád. Obsahujú fasádne prvky otvárania oceľových systémov. Existujúce profily tohto systému sú spojené pomocou laserovej technológie, spoje sú takmer neviditeľné a touto technológiou sa dajú privariť rôzne iné prvky, či už rúrky alebo iné  plochy. Pre architektov a projektantov to znamená,  že majú prakticky k dispozícii neobmedzený systém stavebnice  pre individuálne konfigurovanie . K dispozícii je aj profilová optika.

Čo sa docieli použitím profilov ART15.

Reprezentatívny dizajn fasády ,efektívna odolnosť proti vlámaniu. V komerčných budovách je reprezentatívny dizajn vstupného priestoru úplne v popredí pozornosti. Dodatočne zvýšené požiadavky na odolnosť proti vlámaniu sa dajú splniť až do triedy odolnosti WK3 z ocele a nehrdzavejúcej ocele.

Prečo dvere  z ART 15

Jansen Art'15 je ideálnym mostom medzi materiálmi a efektívnosťou. Široká škála produktov je ideálna na renováciu moderných rezidenčných nehnuteľností. S najužšími šírkami profilového profilu iba 25 až 40 mm pre pevné zasklenie a základnou hĺbkou 50 mm možno vytvoriť zložité, ale stabilné konštrukcie s veľkým podielom skla.

Multifunkčné Dverové systémy - z dôvodu vysokého počtu návštevníkov potrebujú vstupné dvere obzvlášť robustné, automatizované dverové systémy s maximálnou šírkou prechodu. Tu práve oceľové systémy Jansen ART15 tvoria neviditeľnú integráciu bezpečnostných systémov ako napr. riadenie prístupu integrované do profilu alebo ovládače únikových dverí.

Vďaka tradičnému remeselnému kovaniu spoločnosti Jansen Art'15 je každý výrobok jedinečným exemplárom. S Jansen Art'15 môžu byť dizajny, ktoré sú pevné a odolné, vyrobené s modernými typmi otvárania. Zvárané spoje nie sú len silné, umožňujú tiež neobmedzenú voľnosť v dizajne. Či už jednoduché, priemyselné, klasické alebo hravé, môžete vytvoriť dokonalý priestor so želaným vzhľadom a dizajnom pre váš individuálny životný štýl. Jedinečná vlastnosť je mnohostranná sloboda dizajnu. 

 

 

 

 

 

Galéria