Zábradlia

O produkte

Vyrábame zábradlia rôznych veľkostí, farebných variácií a kombinácií materiálov, podľa vášho návrhu. Zrealizujeme pre vás všetky kroky od zamerania, návrhu až po finálnu montáž.

Výhody produktu

Kontaktujte nás s vašimi požiadavkami

Všetky rozmery vieme upraviť pre špecifické vonkajšie alebo vnútorné priestory a ponúknuť tak optimálne riešenie podľa vašich konkrétnych potrieb, požiadaviek a predstáv.

K vytvoreniu presnej cenovej ponuky budeme potrebovať:

 1. Požadované rozmery zábradlia
 2. Požadovaný dizajn (so stĺpikom/bez, s madlom/bez madla, typ výplne a ukotvenia)
 3. Nákres a  fotky miesta, kde bude zábradlie ukotvené

Zrealizujeme pre vás všetky kroky od zamerania, návrhu až po finálnu montáž.

Zábradlia vám zostavíme akékoľvek na mieru - so stĺpikom alebo bez, s madlom alebo bez madla, v rôznych typoch výplní a ukotvení. Zábradlia na balkóny, loggie a terasy, schody a schodištia.

Okrem dôležitej bezpečnostnej funkcie plnia zábradlia aj funkciu dekoratívnu a na ich umiestnenie a vzhľad by ste mali myslieť už pri stavbe domu. Zvoľte si materiál, tvar a výplň balkónového zábradlia podľa dizajnu vašich priestorov.

Vyrábame zábradlia na schody. Oceľové, antikorové a sklenené zábradlia. Sú pre schodiská a galérie veľmi praktické a zároveň elegantné. Vybrať si môžete vodorovnú, zvislú alebo sklenenú výplň, pričom všetky varianty zábradlia vieme prispôsobiť akémukoľvek typu a tvaru schodiska.

O schodiskovom zábradlí

Ak chcete mať bezpečné schodisko je potrebné zvoliť vhodný typ schodiskového zábradlia. Oceľové, antikorové či sklenené zábradlia sú pre schodiská veľmi praktické a zároveň elegantné. Môžete si ich nechať namontovať v rodinnom dome, byte, reštaurácii či kancelárskej budove. Hodia sa do vnútorných aj vonkajších priestorov, pričom sa nemusíte starať o ich údržbu.

Schodiskové zábradlia a zábradlia na galérie ponúkame s rôznymi typmi výplní.

Vybrať si môžete vodorovnú, zvislú alebo sklenenú výplň, pričom všetky varianty zábradlia vieme prispôsobiť akémukoľvek typu a tvaru schodiska.

Výhody našich schodiskových zábradlí

veľká variabilita dizajnov

výber z farebnej škály RAL

vysoká antikorózna ochrana

dlhodobá bezúdržbovosť

bezpečnostné sklá ESG alebo VSG

Vyberte si svoj dizajn

Zábradlia dotvárajú celkový dizajn vašich priestorov a zaisťujú bezpečný pocit istoty, keď kráčate po vašom schodisku. Sú funkčným doplnkom vnútorných aj vonkajších priestorov, a ich vhodným výberom a umiestnením v priestore vzniká pôsobivý estetický prvok.

Naša ponuka zábradlí obsahuje rozmanité dizajny a prevedenia - jednoduché, moderné alebo umelecké, tak aby sa plne prispôsobili vášmu interiéru alebo exteriéru. Zvoliť si môžete z rôznych možností zostavenia a komponentov zábradlia, čo zaručuje jeho vysokú variabilitu.

Vďaka veľkému množstvu variantov zostavenia sa hodia do akýchkoľvek priestorov – či už novostavieb alebo do staršej zástavby.

Zábradlia pre vaše schodiská dokážeme vyskladať akékoľvek na mieru - môžeme ich zostaviť

 • so stĺpikom alebo bez
 • s madlom alebo bez madla
 • v rôznych typoch výplní a ukotvení

Výplň zábradlia je najcharakteristickejším prvkom, ktorý utvára jeho celkovú podobu a vybrať si môžete

 • lankovú
 • prútovú
 • sklenenú
 • alebo ich rôzne kombinácie

Antikorové zábradlia

Antikorové (nerezové – český výraz) zábradlia sú vďaka minimálnej údržbe, jednoduchej montáži a elegantnému vzhľadu jedným z najpopulárnejších druhov zábradlí. Ich využitie nachádzame v rodinných a bytových domoch, v biznis a obchodných centrách a mnohých iných objektoch. Môžeme ich vyrobiť aj v kombinácii s rôznymi materiálmi, pričom povrch si môžete zvoliť:

 • leštený
 • brúsený
 • pieskovaný

Oceľové zábradlia

Na povrchovú úpravu oceľových zábradlí používame práškovú vypaľovanú farbu vo farebných odtieňoch RAL , vďaka čomu má zábradlie dlhú životnosť, farebnú stálosť, nedeformuje sa a jeho povrch spĺňa požiadavky na dlhodobú bezúdržbovosť. Oceľové zábradlia pieskujeme a zinkujeme, čo im poskytuje výbornú antikoróznu ochranu a v exteriéri tak vydržia slnko, dážď, mráz a iné nepriaznivé klimatické podmienky.

Sklenené zábradlia

Ak chcete, aby vaše priestory úplne vynikli, sklenené zábradlie bude pre vás najlepšou voľbou. Jeho moderný a jednoduchý dizajn váš priestor prevzdušní a celosklenená výplň mu dodá viac svetla a opticky ho zväčší. Takéto čisté a priestor nenarúšajúce zábradlie sa hodí najmä do moderne koncipovaných interiérov, kde sa stáva výrazným dizajnovým prvkom.

Celosklenené zábradlia samozrejme spĺňajú aj všetky bezpečnostné podmienky, keďže používame tvrdené bezpečnostné sklá ESG alebo vrstvené bezpečnostné sklá VSG. Pokiaľ sklenenú výplň nechcete číru ani tónovanú, môžete si zvoliť nepriehľadnú.  Na tieto typy zábradlí ponúkame taktiež rôzne druhy úchytov a pripevnenia sklenených tabúľ k stĺpikom.

O zábradlí na balkóny, lodžie a terasy

Okrem dôležitej bezpečnostnej funkcie plnia zábradlia aj funkciu dekoratívnu, a na ich umiestnenie a vzhľad by ste mali myslieť už pri stavbe domu. Zvoľte si materiál, tvar a výplň balkónového zábradlia podľa dizajnu vašich priestorov. Balkóny, lodžie či terasy rozširujú obytnú plochu vašich priestorov a najmä v bytových domoch sú jediným miestom, kde si môžete oddýchnuť na čerstvom vzduchu. Môžu byť využívané ako úložný priestor alebo priestor pre príjemné posedenie a relaxáciu.

Vďaka zábradliu budete mať vy a vaše deti oprávnený pocit istoty, a svoj balkón môžete začať naplno využívať. Okrem dôležitej bezpečnostnej funkcie plnia zábradlia aj funkciu dekoratívnu, a na ich umiestnenie a vzhľad by ste mali myslieť už pri stavbe domu. Voľba materiálu, tvaru a výplní balkónového zábradlia závisí na celkovom štýle vašich priestorov a ich výber môže výrazným spôsobom vylepšiť ich celkový estetický dojem.

V našej ponuke nájdete oceľové, antikorové a sklenené zábradlia vo veľkej variabilite dizajnov a prevedení.