Protipožiarne rebríky a lávky

O produkte

Výrabame a montujeme protipožiarne rebríky, ochranné koše, lávky pre kominára, únikové cesty, či už na streche alebo bočnej stene budovy. Vieme sa prispôsobiť konkrétnym požiadavkám a potrebám stavby.

Výhody produktu

Kominári sú odpradávna symbolom šťastia. Aspoň tomu kedysi verili ľudia, ktorým prišli kominári na Nový rok zavinšovať. Práve z kominárov sa stali prví hasiči a požiarnici. Pôvodne pomáhali predísť požiarom, ktoré hrozili v komínoch, plných čiernych sadzí.

Požiarne rebríky sú súčasťou únikovej cesty. 

Výrabame a montujeme protipožiarne rebríky, ochranné koše a lávky pre kominára. Vieme sa prispôsobiť všetkým požiadavkám na konkrétnu stavbu.

Ak si u nás objednáte aj montáž rebríka, tak montážny a kotviaci materiál, určený pri zameraní je zahrnutý v cene montáže.

Najširšia ponuka na trhu

  • Ochranné koše  (doporučené nad 3 metre výšky budovy)
  • Uzamykanie ochranných košov
  • Uzamykanie požiarneho rebríka proti vniknutiu tretích osôb.
  • Podesty, lávky a odpočívadlá (nad 9 metrov povinne)
  • Požiarne rebríky

Základné prevedenie je žiarové pozinkovanie. Ďalšia povrchová úprava možná, napríklad farba zo vzorkovníka RAL.

Stupne a výpne lávok vyrábame najmä z ťahokovu.

Radi vám poradíme s technickými detailmi a vypracujeme konkrétnu cenovú ponuku. Cenová ponuka zohľadní dopravu, montáž a pomocné mechanizmy ak budú nejaké potrebné pri montáži. Konzultácia na mieste realizácie je potrebná pre určenie spôsobu kotvenia vyhovujúceho normám a požiadavkám stavby.